Na veřejných místech jako jsou úřady by měl být kladen velký důraz na čistotu povrchů. Mezi naše hlavní služby patří edukace úklidového personálu a zároveň dodávání čistících prostředků na čištění různých povrchů. Stejně jako úřadu dáváme podporu i dalším institucím, které zřizujete či spravujete, a to ať už jde o domovy pro mládež, domovy pro seniory, vzdělávací instituce, tělocvičny a podobně. Rádi s Vámi vše individuálně prokonzultujeme a sestavíme objednávky dle Vašich potřeb.

Nabízíme:

  • Komplexní poradenství ohledně úklidu a úklidových prostředků

  • Pro registrované zákazníky nabízíme množstevní slevy

  • Sestavené hygienického plánu

  • Široký sortiment čistících prostředků a pomůcek na úklid

  • Široký sortiment speciálních čistících prostředků na luxusní povrchy typu mramor, žula, pískovec a podobně

  • Pomůžeme s odstraněním zašlé špíny z kamenných podlah (barvy, olejové skvrny, ..)

  • Prostředky na odstranění grafffiti

Napište nám

5 + 15 =

F.A.Q.

Proč nemohu čistit savem?

Dochází k degradaci povrchů, zápachu, ohrožování zdraví úklidového personálu a při poměru cena výkon nebývá toto řešení vždy ekonomické.

Dokážete vyčistit hodně znečištěné parkety (plíseň, barvy, apod.)?

Hodně znečištěné dřevěné povrchy, jako jsou např. parkety, se musí přebrousit. Následně Vám můžeme doporučit impregnaci a následnou péči, která by měla částečně  zabránit dalšímu poškození.

Realizujete samotné čištění?

Ano, realizujeme i samotné čištění domácností a firem nebo asanujeme havarijní stavy. Neváhejte nám zavolat.  +420 606 316 666

Prodáváte i samotné přípravky na čištění?

Ano, všechny naše přípravky najdete na www.cleaning-shop.cz nebo nám zavolejte +420 606 316 666, rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Jak vyčistit zámkovou dlažbu?

rádi Vám zámkovou dlažbu vyčistíme a poradíme jak jí dále udržovat. Pokud si chcete zámkovou dlažbu vyčistit sami, máme pro Vás návod a samotné čistící prostředky

Uklízíte také byty, firmy, organizace, průmyslové haly?

Ano, dokonce jsme specialisté na velmi znečištěné povrchy, vč. naftových skvrn a jinch průmyslových znečištění. Víc naleznete v našich službách.