BIO BOOST – biologická přísada do septiků

můžete nakoupit online na našem eshopu www.cleaning-shop.cz/bio-boost-vykonna-prisada-do-septiku

Bio Boost - biologická přísada do septiku

Účinné složení přípravku pracuje v harmonii s přirozenými bakteriemi v nádrži a zabraňuje tvorbě krust a ucpání. Minimalizuje zápach a pomáhá omezit případné závady systému. 

Přípravek lze aplikovat přímo do záchodové mísy. V průměru 2 l vystačí čtyřčlenné rodině až na rok!

Bio Boost je tak účinný, že rozloží toaletní papír za 4-5 dní!

 

BIO TREAT – biologický přípravek pro přenosné toalety

můžete nakoupit online na našem eshopu www.cleaning-shop.cz/bio-treat-biologicke-osetreni-prenosne-toalety

Bio Treat - biologický přípravek pro přenosné toaley

Účinné složení přípravku pracuje v harmonii s přirozenými bakteriemi v nádrži a zabraňuje tvorbě krust a ucpání. Minimalizuje zápach a pomáhá omezit případné závady systému. 

Přípravek lze aplikovat přímo do záchodové mísy. V průměru 2 l vystačí čtyřčlenné rodině až na rok!

Bio Boost je tak účinný, že rozloží toaletní papír za 4-5 dní!

 

BIO TCD – biologický čistič toalet bez bělidel

můžete nákoupit online na našem eshopu www.cleaning-shop.cz/bio-tcd-biologicky-cistic-toalet

Bio TCD - biologický čistič toalet bez bělidel

Přípravek obsahuje speciálně vybrané bakterie, které napomáhají přirozenému rozkladu veškérého odpadu přítomného v záchodové míse. Snadno se používá, zanechává toaletu zářivě čistou s osvěžující alpskou vůní.

Je vhodný na čištění toalet a pisoárů. Odstraňuje pachy a vodní kámen. Toaleta je po vyčištění přípravkem Bio TCD dokonale čistá.

 Vhodný i pro septiky.

 

BIO CLEAN – biologický čistič podlah, koberců a povrchů

můžete nakoupit online na našem eshopu www.cleaning-shop.cz/bio-clean-biologicky-cistic-podlah-kobercu-a-povrchu-750-ml

Bio Clean

Špičková biochemie Bio Clean nabízí nový přístup k čištění jakéhokoli tvrdého povrchu. Obsahuje ekologicky šetrné mikroorganismy, které tráví organické nečistoty, jako je špína, tuky, oleje a mastnoty. Organické látky způsobující zápach jsou degradovány a skvrny jsou odstraněny, takže povrch zůstává hluboce čistý a s příjemnou, dlouhotrvající vůní.

GREASE CONTROL LIQUID – biologický zkapalňovač a odstraňovač mastnoty

můžete nakoupit online na našem eshopu www.cleaning-shop.cz/grease-control-liquid-biotechnics-biologicky-zkapalnovac-a-odstranovac-mastnoty

GREASE CONTROL LIQUID

Biologická směs Grease Control Liquid rozkládá obtížně rozložitelné mastné kyseliny a organické nečistoty, které se nacházejí v lapačích tuků a kanalizaci. Ideální pro čištění odlučovačů tuků (lopoly) v kuchyních. Bezpečná směs mikroorganismů speciálně vybraných pro jejich schopnost rozkládat mastné kyseliny s krátkým i dlouhým řetězcem, které se vyskytují v lapačích tuků v restauracích a kuchyních.

  • Zkapalňuje tuky, oleje a maziva
  • Snižuje ucpávání a zápach
  • Šetrné k životnímu prostředí

BIO DRAIN FRESH – odstraňovač tuků a zápach z odpadu

můžete nakoupit online na našem eshopu www.cleaning-shop.cz/bio-drain-fresh-odstranovac-tuku-a-zapach-z-odpadu

Bio Drain Fresh

Bio Drain Fresh – je řešením pro odstranění tuků a mastnot z odpadů. Biologický roztok, který rychle odstraní nepříjemné zápachy z odpadů a účinkuje dlouho po počáteční aplikaci. Bio Drain Fresh je vysoce účinný biologický produkt navržený k vytvoření biofilmu uvnitř odpadního potrubí. Bio Drain Fresh zachytává a tráví tuky a mastnotu – hlavní příčinu nepříjemných pachů v koupelnách. Ve formě snadno nalévatelného gelu, Bio Drain Fresh obsahuje příjemnou dlouhotrvající vůni. Vhodné pro použití v domácnostech a menších komerčních provozech.

• Biologický • Není nebezpečný • Účinné i 2-3 dny po aplikaci

BIO ONA – biologický neutralizátor pachů

můžete nakoupit online na našem eshopu www.cleaning-shop.cz/bio-ona-biologicky-neutralizator-pachu-1-l

Bio ONA

Dlouhodobě působící biologický neutralizační prostředek (neutralizátor pachů), který si rychle a účinně poradí se zápachem. Speciálně vypěstované bakteriální kultury v tekutém médiu, které rozkládají širokou škálu organických materiálů, způsobujících nepříjemné pachy. Při odstraňování zápachu z pisoárů je stejně účinný jako u kanálkových bloků! Revoluční způsob, jak odstranit pachy z jakékoli místnosti nebo povrchu! Bio ONA je tak silný, že může být použit proti pachům způsobeným cigaretovým kouřem, domácími zvířaty a požárem a škodám způsobeným povodněmi. Zanechává osvěžující citrusové aroma.

Bio Technics – jsme výhradními distributory pro český trh

Jsme distributory skotské společnosti Bio Technics, která vyrábí kvalitní biologické produkty. Tyto produkty nalézají využití v potravinářském průmyslu ve spojení s lapoly tuků, oleji v kuchyních na zemi, mezi milovníky karavanů – chemické toalety, sprchové kouty, dřezy, v domácnostech – septiky, jímky a nebo u milovníků zvířat, kteří si pečlivě vybírají čisticí produkty, které jsou šetrné k jejich čtyřnohým miláčkům. 

Produkty jsou šetrné k přírodě. Neobsahují karcinogenní látky a jejich používání je bezpečné jak pro člověka, zvířata tak i pro přírodu.

Čištění a údržba veškerých povrchů je s našimi biologickými produkty snadná a kvalitní. Produkty obsahují speciální bakterie, které tráví organický obsah, čistí a také pohlcují pachy.

Web našeho partnera: www.biotechnics.co.uk