Na našem e-shopu cleaning-shop najdete širokou škálu speciálních produktů. Věříme, že si v naší široké nabídce ekologických a biologicky odbouratelných produktů každý najde to, co potřebuje. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem nebo se na něco zeptat, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme.

Stali jsme se distributory významných světových značek (Eco Solutions, Oil Technics, Bio Technics, Polyvine, CleanBing!) v oblasti odstraňování olejů, tuků, bitumenu, asfaltu a mastnot v domácnostech, ale také ve výrobnách, továrnách i těch nejtěžších průmyslech a rafineriích. Dále nabízíme odstraňovače barev, nátěrů, graffiti, karbonu, gumových nečistot a podobně.

Více na cleaning-shop.cz

Napište nám

9 + 7 =

F.A.Q.

Proč nemohu čistit savem?

Dochází k degradaci povrchů, zápachu, ohrožování zdraví úklidového personálu a při poměru cena výkon nebývá toto řešení vždy ekonomické.

Dokážete vyčistit hodně znečištěné parkety (plíseň, barvy, apod.)?

Hodně znečištěné dřevěné povrchy, jako jsou např. parkety, se musí přebrousit. Následně Vám můžeme doporučit impregnaci a následnou péči, která by měla částečně  zabránit dalšímu poškození.

Realizujete samotné čištění?

Ano, realizujeme i samotné čištění domácností a firem nebo asanujeme havarijní stavy. Neváhejte nám zavolat.  +420 606 316 666

Prodáváte i samotné přípravky na čištění?

Ano, všechny naše přípravky najdete na www.cleaning-shop.cz nebo nám zavolejte +420 606 316 666, rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Jak vyčistit zámkovou dlažbu?

rádi Vám zámkovou dlažbu vyčistíme a poradíme jak jí dále udržovat. Pokud si chcete zámkovou dlažbu vyčistit sami, máme pro Vás návod a samotné čistící prostředky

Uklízíte také byty, firmy, organizace, průmyslové haly?

Ano, dokonce jsme specialisté na velmi znečištěné povrchy, vč. naftových skvrn a jinch průmyslových znečištění. Víc naleznete v našich službách.