Clean Bing! – Čistič lezeckého vybavení

můžete nákoupit online na našem eshopu https://www.cleaning-shop.cz/clean-bing-cistic-na-lezecky-material

Clean Bing! je čistící a dezinfekční prostředek, který byl vyvinut speciálně pro čištění lezeckých potřeb, jako jsou lezecké chyty, stěny, karimatky apod. Účinně odstraňuje zbytky nánosů hořčíku (Magnesia), solí (potu) a gumy z lezeckých bot. Jde o pH neutrální prostředek s antikorozivním aditivem umožňující aplikaci přímo na lezeckou stěnu.

Možnosti aplikace:
Ponoření: Při ponoření nařeďte prostředek vodou 1:5. Chyty namočte a nechte ponořené 10 – 30 minut. Poté chyty jednoduše opláchněte vodou. Roztok můžete použít opakovaně v závislosti na tom, jak moc byl předchozí chyt znečištěn. Pro optimální čištění se doporučuje vždy roztok připravit znovu.

Postřikem: Postříkejte chyty/plochy, které chcete vyčistit čisticím prostředkem naředěným s vodou v poměru 1:5. Nechte několik minut působit, poté opláchněte. V případě odolných skvrn nebo silných nánosů hořčíku apod. se doporučuje použít kartáč a nečistoty vydrhnout nebo použít hadřík (na karimatky, žíněnky).

Prostředek lze použít na stěny a žíněnky v kombinaci s parním čističem.

Clean Bing! Shoes – Čistič na lezečky

můžete nákoupit online na našem eshopu https://www.cleaning-shop.cz/clean-bing-shoes-cistic-na-lezecky

Přípravek určený pro účinnou prevenci a eliminaci zápachu ze sportovní obuvi, zejména z lezeček, ale i dalších sportovních bot. Eliminuje zápach způsobený potem a některými mikroorganismy.

Pomáhá udržovat hygienu a zároveň zanechává příjemnou vůni. Má dezinfekční účinek.

Aplikace je jednoduchá: Nastříkejte na boty/předmět, který chcete očistit a provonět a nechte odpařit/uschnout. Před dalším použitím počkejte na úplné odpaření/usušení.

Clean Bing! – jsme výhradními distributory pro český trh

Jsme výhradními distributory španělské značky CleanBing!. Tato značka je inovátorem ve světe lezectví. Firmu založil horolezec Marco Jubes, který je nejen lezcem, ale také trenérem belgické horolezecké reprezentace.

Založil firmu s cílem vnést do lezeckého sportu také čistotu. Obecně se horolezecké stěny, chyty a další lezecké vybavení špatně čistí, obzvláště, je-li ušpiněno magnesiem. Vyvinul proto produkt, který si s těmito a mnohými dalšími nečistotami umí poradit. Navíc se dá použít nejen na lezeckou stěnu, ale také na podlahy a další povrchy v tělocvičnách, šatnách, ale i recepcích. Zároveň jde společnost směrem, kdy se snaží přistupovat s respektem k životnímu prostředí. Produkty jsou biologicky odbouratelné.

Web našeho partnera: www.cleanbing.cat