Heavy Duty Wood Varnish – lak pro extrémní zátěž – dřevěné povrchy

můžete nakoupit online na našem eshopu
http://www.cleaning-shop.cz/heavy-duty-wood-varnish-lak-pro-extremni-zatez

Heavy Duty Wood Varnisk

Pro použití na dřevěné povrchy v interiéru, které poskytují mimořádně odolnou ochranu proti chemikáliím, čisticím prostředkům, alkoholu a olejům a vysokému opotřebení. Náš lak na dřevo Heavy Duty je mimořádně tvrdý, vysoce kvalitní a rychleschnoucí lak se saténovým nebo matným povrchem, který zasychá do křišťálově čistého filmu. Je skvělou volbou pro povrchy v interiéru, které potřebují vysokou úroveň ochrany, jako jsou pracovní plochy a místa s vysokou zátěží. Není divu, že na něj spoléhají dekoratéři po celém světě, protože poskytuje vynikající a dlouhotrvající povrchovou úpravu. Naše řada laků Heavy Duty přináší jednotlivá balení s nejvyšší ochranou, jaká kdy byla vyvinuta.

Exterior Wood Varnish – vysoce odolný lak na dřevo

můžete nakoupit online na našem eshopu
http://www.cleaning-shop.cz/exterior-wood-varnish-vysoce-odolny-lak-na-drevo

OT8 - Biologický odstraňovač nafty a olejů z tvrdých povrchů

Voděodolná, mikroporézní, UV záření odolná bezbarvá ochrana dřeva v exteriéru. Jedinečný polymerový systém poskytuje hedvábně saténový povrch a zvýrazňuje přirozenou kresbu dřeva. Je vhodný pro použití na měkké i tvrdé dřevo v exteriéru. Poskytuje vysokou úroveň odolnosti proti UV záření, vodě.. Odolný proti vodě, skvrnám, teplu a paropropustný.
K dostání v saténovém a matném provedení. Chcete-li dosáhnout matného povrchu, naneste 3 vrstvy saténového laku a teprve poté finální vrstvu matného laku.

Heavy Duty Extrem Varnish – lak pro extrémní zátěž

můžete nakoupit online na našem eshopu
www.cleaning-shop.cz/heavy-duty-extrem-varnish-lak-pro-extremni-zatez

Heavy Duty Extreme Varnish

Náš lak pro extrémní zátěž je ideální pro použití na interiérových a exteriérových površích, které potřebují ultrapevný vodotěsný povrch s ochranou proti UV záření. Je to ideální lak pro maximální ochranu interiérových a exteriérových povrchů na průmyslovou úroveň finiše.

Blokování a absorpce UV záření snižuje šednutí, stárnutí a degradaci povrchů. Biocidy chrání před plísní a houbami. Je k dispozici ve variantě satén a mat. Pro dosažení plné ochrany proti UV záření naneste 3 vrstvy saténové před konečnou vrstvou matné. Naše řada zátěžových laků přináší nejvyšší ochranu jednosložkových laků, která kdy byla vyvinuta.

Decorators Varnish – lak pro dekoratéry

můžete nakoupit online na našem eshopu
www.cleaning-shop.cz/decorators-varnish-lak-pro-dekoratery

Decorators Varnish

Polyvine lak pro dekoratéry je volbou profesionálních malířů i amatérů, kteří hledají vynikající a dlouhotrvající povrch. Je ideální pro použití na omítku, tapetu a další povrchy. Poskytuje dlouhodobou ochranu proti otiskům prstů, skvrnám, oděrkám a vyblednutí barvy.
Tento jedinečný průhledný akrylátový lak využívá nanotechnologii k ochraně široké škály dekorativních povrchů, jako jsou malby, tapety, textilie, dřevo a sádrokarton. Díky svým vlastnostem absorpce a blokování UV záření snižuje stárnutí a degradaci .Proto není divu, že je volbou tolika profesionálů.
K dispozici je v lesklém provedení pro lesklý povrch, v provedení satén pro hloubku a jemný lesk nebo v provedení matný pro povrch úplně bez lesku.

Heavy Duty Floor Varnish – vysoce odolný lak na podlahy

můžete nakoupit online na našem eshopu
https://www.cleaning-shop.cz/p/heavy-duty-floor-varnish-velmi-tvrdy-vysoce-kvalitni-nater-se-satenovym-nebo-matnym-povrchem

Heavy Duty Floor Varnish

Jedná se o ultra-tvrdý, vysoce kvalitní nátěr se saténovým nebo matným povrchem, který zasychá do křišťálově čirého filmu.
Náš Vysoce odolný lak na podlahy se mimořádně dobře brousí, což vede k vynikajícímu, luxusnímu finiši.
Byl speciálně formulován pro podlahy a oblasti s vysokým opotřebením, poskytující ultra-odolnou ochranu proti škrábancům a oděrkám na místech s vysokým provozem.
Naše řada zátěžových laků přináší nejvyšší ochranu jednosložkových laků, která kdy byla vyvinuta.

Jsme výhradní distributory značky Polyvine. Polyvine je rodinný podnik a všechny jeho produkty jsou zkoumány a vyráběny přímo ve Velké Británii. Téměř 40 let dodává profesionálnímu malířskému a dekoračnímu průmyslu lak, dekorativní povrchové úpravy, oleje a nátěry na dřevo, u kterých se spoléhá na vynikající konečný vzhled. Polyvine je první volbou pro lakýrníky, dekoratéry a obchodníky se stavebními materiály, poskytující vždy luxusní, dlouhotrvající a vynikající konečný vzhled. Produkty Polyvine jsou snadno aplikovatelné a jsou vyhledávané profesionály v oboru, interiérovými designéry a náročnými domácími kutily.