Náš biologický odstraňovač skvrn OT8 byl úspěšně použit na odstranění „100 let staré“ olejové kontmainace ze zdí a sklepů památkově chráněných budov v Gloucester Docks, Spojené království. Britannia Warehouse, jenž se nachází v Gloucester Docks, byl nedávno přeměněn na prestižní ubytovací kancelář. Během předělávání, kontraktor – Barnwood Construction of Gloucester objevil olejovou kontaminaci v základech, tato kontaminace se rozšiřovala skrze vnitřní cihelné zdi do výšky 2 metrů nad zemí. Olejová kontaminace byla údajně absorbovaná do struktury stavby během toho, kdy budova fungovala jako sklad obilovin a pozdějí jako námořní dílna.

Místní dodavatel stavebních služeb – Urban Environmental Services of Gloucester byli požádání aby odstranili olej. Peter Jordan z Urbanu vybral OT8 – Biologický odstraňovač skvrn, jako výsledek vyhledávání na webu.

Peter, kterého podporoval Oil Technics manažer prodeje produktů – Garth Perkins, aplikoval po dobu 12 týdnů zhruba 600 litrů OT8 a úspěšně se zbavil oleje, který byl v hloubce 30-38 cm cihlové budovy.

Jako výsledek akce Urban Environmental, bylo povoleno přestavení a Old Britannia Warehouse bylo přeměněno na moderní, kancelářský komplex.

OT8 – odstraňovač oleje, nafty, kapaliny posilovače řízení

můžete nakoupit online na našem eshopu https://www.cleaning-shop.cz/ot8-biologicky-odstranovac-olejovych-skvrn OT8 - Biologický odstraňovač nafty a olejů z tvrdých povrchů

OT8 odstraňuje znečištění od oleje, nafty, kapaliny posilovače řízení či jiných ropných produktů.  Produkt odstraňuje nečistoty z obkladů, dlažebních kostek, betonu, zámkové dlažby. Můžete ho použít na příjezdové cesty, na podlahy v garážích a na nádvoří. Využívá se v rafinériích, prostorách pro skladování ropných produktů, na čerpacích stanicích atd. Biologický produkt obsahující prospěšné bakterie.

Všechny produkty na čištění oleje, ropy a asfaltu z různých povrchů najdete zde: odstraňovač (čištění) ropy, asfaltu a oleje